Petrol Hawen
Ogłoszenia
Sprawdź kogo obecnie poszukujemy! Jeżeli spełniasz warunki wyślij nam swoje CV.
Aktualnie poszukujemy zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko
Sprzedawca paliw

Miejsce pracy:  Nowo powstająca stacja paliw pod marką PKN ORLEN w Pile
Zatrudnienie: Poszukujemy osób na stałe, umowa o pracę od 01.06.2022r

Podstawowe zadania:
  • Obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż towarów;
  • Przygotowanie gorących przekąsek;
  • Dbałość o estetykę, porządek oraz higienę na stacji.
WYMAGANIA:
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętności obsługi komputera  (Pakiet Office)  oraz kasy fiskalnej;
Dodatkowe mile widziana:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • osoby z Ukrainy ze znajomością języka polskiego
Oferujemy:
  • niezbędne szkolenia przygotowawcze do pracy
  • stabilną pracę;
  • motywacyjne wynagrodzenie ( wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa )
  • elastyczny grafik - praca w systemie zmianowym
  • świadczenia świąteczne
Szczegółowe warunki płacy omówione podczas osobistej rozmowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@petrol-hawen.pl lub pocztą na adres PETROL- HAWEN J.Zmyślony sp.k. ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła

TERMIN PRZESYŁANIA OFERT: 15.05.2022 r.
INFORMACJE DODATKOWE:
  • Dodatkowe pytania proszę kierować na adres: kadry@petrol-hawen.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o terminie rozmowy drogą mailową lub telefonicznie.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez PETROL-HAWEN sp. z o.o. SP.K. z siedzibą w Pile, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."