Petrol Hawen
Ogłoszenia
Sprawdź kogo obecnie poszukujemy! Jeżeli spełniasz warunki wyślij nam swoje CV.
Aktualnie poszukujemy zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko
Sprzedawca-wydawca paliw

Miejsce pracy:  stacja paliw BP „Mir-Tank” Łowicz Wałecki 78-650 Mirosławiec

Podstawowe zadania:
  • Obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż towarów;
  • Przygotowanie gorących przekąsek;
  • Dbałość o estetykę, porządek oraz higienę na stacji.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie;
  • pełna dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • chęć do pracy i zaangażowanie;
  • umiejętności obsługi komputera  (Word,  Excel) oraz kasy fiskalnej;
Dodatkowe mile widziana:
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • stabilną pracę;
  • motywacyjne wynagrodzenie w oparciu o wyniki stacji
Szczegółowe warunki płacy omówione podczas osobistej rozmowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@petrol-hawen.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokument CV  do  PETROL- HAWEN  Sp. z o.o. Sp. k. zgadzasz się na przetwarzanie przez PETROL- HAWEN Sp. z o.o. Sp. k.  Twoich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PETROL- HAWEN Sp. z o.o. Sp. k.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.