Firma "Petrol-Hawen" jest największym prywatnym operatorem branży paliwowej północnej części wielkopolski. Działalność prowadzi od 1990 roku w dziedzinie hurtowego i detalicznego handlu paliwami. Skala obrotu sytuuje firmę w gronie największych przedsiębiorstw Wielkopolski. Od wielu lat plasuje się w czołówce wielu rankingów, takich jak "Diamenty Forbesa" czy też w rankingu 100 największych firm wielkopolski.
Oferujemy produkty tylko ze sprawdzonych źródeł jakimi są Grupa Lotos S.A. i PKN Orlen. Prowadzimy systematyczne wewnętrzne kontrole na naszych stacjach. W dowód za wysoką jakość oferowanych przez nas paliw otrzymaliśmy certyfikat "WIELKOPOLSKA JAKOSC".

Posiadamy hurtownię paliw znajdującą się w Wałczu z bocznicą kolejową o pojemności magazynowej 1 tyś. ton. Jej odbiorcami są klienci głównie z północnej części wielkopolski, a także z województwa zachodniopomorskiego. 

Dynamicznie rozwijamy sieć stacji detalicznych. Aktualnie posiadamy 5 tego typu placówek. W listopadzie 2004 roku uruchomiona została nowoczesna i kompleksowo wyposażona stacja paliw o nazwie "Rondo" (na Osiedlu Górnym) w Pile przy ulicy Wojska Polskiego. Dumą naszej firmy jest również stacja paliw RTC Ruda położona przy trasie krajowej E10 w Rudzie koło Wyrzyska funkcjonująca w barwach BP. Drugą naszą placówką w barwach BP jest stacja paliw położona w malowniczym Łowiczu Wałeckim koło Mirosławca na trasie krajowej E-10. W lipcu 2012 uruchomiliśmy nowoczesną stację paliw „Motylek” w miejscowości Budzyń (niedaleko trasy Piła-Poznań).

Obecnie zatrudniamy 65 osób.

 

 

     Pobierz dokumenty identyfikacyjne: